W okresie przedświątecznym, uczniowie z klas I-III Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie, wzięli udział w konkursie plastycznym „Namaluj ulubioną kolędę”. Wszystkie prace konkursowe były bardzo ciekawe, zgodne z tematyką. Wyróżniały się  też różną techniką. Biorąc pod uwagę kryteria, organizatorzy postanowili przyznać pięć równorzędnych nagród oraz  wyróżnienia.

Nagrodę za najładniejszą pracę otrzymują:

Karol Karpiński kl.Ia

Amelia Jabłonowska kl.IIb

Nikola Chuma kl.IIa

Amelia Domżalska kl.IIIa

Mateusz Wypych kl.IIIb

Wyróżnienia: kl.Ia - Natalia Wypych, Hanna Bazyl, Aleksandra Tucholska, Filip Duda, Adam Szwarc, Miłosz Stanios, kl. IIa - Sebastian Ryska, Karolina Gołębiowska, Patrycja Gołebiowska, kl. IIIa – Aleksandra Janiszewska, Aleksandra Mała, kl.IIIb- Maja Wydurska

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom składamy serdeczne gratulacje. Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Galeria prac