„W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara. Niech się bawią duzi , mali zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym w Przedszkolu Samorządowym nr 2w Mławie, dzieci wcieliły się w różne postaci bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów, rycerzy, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postaci z ulubionych bajek.

Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Miłą niespodzianką dla dzieci okazał się Olaf z „Krainy Lodu”, który wspólnie z przedszkolakami z ochotą rozpoczął pląsy
i tańce. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Bardzo serdecznie dziękujemy sali zabaw „Laboratorium Przygody” za udział Olafa w imprezie.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook'u - Galeria