6 grudnia jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez każde dziecko. Dlatego też przedszkolaki z MPS nr 2 przygotowały się do tego dnia bardzo starannie. Od rana w przedszkolu panowała wielka radość. Niektóre dzieci ozdabiały pierniczki, inne szykowały się do „świątecznego” poczęstunku. Wszyscy włożyli wiele wysiłku by dzień ten był niezwykły i niezapomniany.

Ubierając się na czerwono, każdy chciał upodobnić się do swojego ukochanego Mikołaja. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością czekały nadejścia wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja, który i tym razem nie zawiódł najmłodszych i przyniósł im piękne prezenty. Dzieci odwdzięczyły się pięknym wierszem, piosenką lub tańcem. Zachwycony Święty Mikołaj obiecał, że odwiedzi nas już za rok, na co z niecierpliwością czekamy!

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook'u - Galeria