1szkola 2przedszkolepan bieg choinka las1 piernik piosenka1 taniec2 urodziny warsztaty
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (World Multiplication Table Day) odbywa się każdego roku na przełomie września i października. 4 października 2019 roku nasza szkoła kolejny raz uczestniczyła w tym wydarzeniu.
  W tym dniu uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy dorośli mieli okazję do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w ciekawy, zabawny sposób – w czasie krótkich egzaminów.  W czasie Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia egzaminatorami są dzieci, które odpytują swoich starszych kolegów oraz osoby dorosłe. 

 

 


 Od godziny 9:00 egzaminatorzy i koordynatorzy akcji rozpoczęli nietypową pracę. Odpytywali  uczniów, nauczycieli, panie dyrektorki i pracowników obsługi  za pomocą losów udostępnionych przez głównego organizatora ,,Wydawnictwo Karty Grabowskiego”.

Patrole Egzaminacyjne zaopatrzone w losy  wyszły na ulice Mławy i odpytywały przypadkowych przechodniów. Odwiedzili również Urząd Miasta Mława, by sprawdzić wiedzę matematyczną pracowników.  Wszyscy zdali celująco! 

 Każdy uczestnik wydarzenia, który poprawnie odpowiedział na pięć pytań z tabliczki mnożenia, otrzymał legitymację Eksperta oraz pamiątkowy imienny Certyfikat.

Za rok ponownie przyłączymy się do akcji, gdyż najlepsza jest nauka poprzez zabawę!

Joomla Template by Joomla51.com