11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

    W poniedziałek 2 września 2019 r. o godz. 900 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie.
Po dwumiesięcznej przerwie mury szkoły wypełniły się ponownie uczniami. Dyrektor szkoły Pani Joanna Wyszkowska bardzo serdecznie powitała zgromadzonych na uroczystości. Wszystkim uczniom życzyła, aby czas spędzony w szkole był efektywny, pracowity, ale przede wszystkim radosny, pełen uśmiechów, przyjaźni, optymizmu i wiary
w siebie. Szczególnie ciepło Pani dyrektor przywitała dzieci, które po raz pierwszy stanęły w progach naszej szkoły. Następnie przedstawiła i przywitała nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej placówce oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas.


Życzyła wszystkim pracownikom sukcesów, pomyślności i satysfakcji z pracy.
Do życzeń przyłączyli się również zaproszeni goście tj. Pani Barbara Bielak przedstawiciel Burmistrza Miasta Mława z Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej oraz Proboszcz Parafii św. Jana Kantego w Mławie. ks. kan. Roman Tomaszewski.

W trakcie inauguracji roku szkolnego wspomniano tragiczne wydarzenia związane z wybuchem II wojny światowej.

Uroczystość zakończyła się montażem słowno-muzycznym w wykonaniu uczniów klasy VIII b.

„.. chociaż jeszcze mamy w pamięci piaszczyste plaże, zieleń łąk i beztroskie wakacyjne lenistwo, to tęskniliśmy jednak za naszą szkołą, zatem ruszajmy wspólnie we wspaniałą podróż….”

Po części artystycznej, przygotowanej przez Panie Danutę Wroniszewską i Anetę Stanios, uczniowie udali się do klas na pierwsze w tym rok spotkanie z wychowawcami.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy i pozytywne wrażenia.

Joomla Template by Joomla51.com