11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

  12 czerwca 2019 r. odbył się finał III edycji konkursu "Zawody Matematyczne" realizowany w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki” Projektowanie pracy ucznia uzdolnionego matematycznie”. W zawodach brało udział łącznie 441 uczniów z 11 szkół z pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, przasnyskiego, żuromińskiego i pułtuskiego.

 


Wśród nich było 35 uczniów naszej szkoły. Rywalizując w dwóch etapach nasi uczniowie odnieśli duże sukcesy:


Klasy IV
Jędrzejewski Łukasz III miejsce
Michał Ulatowski wyróżnienie
Karol Zakrzewski wyróżnienie

Klasy IV
Adam Skwarski I miejsce
Tomasz Humen I miejsce
Zuzanna Szpara I miejsce
Mikołaj Witkowski II miejsce
Kamil Brzeziński II miejsce
Bartosz Gruca II miejsce
Filip Szymański III miejsce
Piotr Fijałkowski III miejsce
Krzysztof Szwejka III miejsce


Klasy VI
Michał Kaszubski I miejsce
Kacper Małecki I miejsce
Aleksandra Ogrodzińska II miejsce
Weronika Feliś wyróżnienie


Klasy VII
Aleksanfra Żuchowska I miejsce
Gabriela Oflenda II miejsce
Oliwia Nadolna II miejsce
Aleksandra Hausman wyróżnienie

Gratulujemy uczniom i nauczycielom: p. Agnieszce Szerszyńskiej, p. Iwonie Chmielewskiej i p. Sylwii Zakobielskiej.

Podczas finału podsumowującego sześciu reprezentantów naszej szkoły uczestniczyło również w rozgrywkach drużynowych. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu matematyki w różnych konkurencjach jak Pociąg zadaniowy, Prawda czy Fałsz, Flip Quiz Decyduj i rozwiązuj, Zagadki zapałczane, Rebusy matematyczne, Kolorowe sudoku, układanki z klocków BIO i GEO oraz Bieg z tabliczką mnożenia. Podczas zadań pokazali, że podejmowanie wysiłku umysłowego, wspólna praca i elementy rywalizacji dawały satysfakcję i zadowolenie.

Szkolny koordynator konkursu:

Iwona Chmielewska

Joomla Template by Joomla51.com