6 czerwca w siedzibie Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Mławie odbyło się podsumowanie konkursów o zasięgu powiatowym, których organizatorem jest Ośrodek. Na uroczystość zostali zaproszeni laureaci oraz wyróżnieni w konkursie MŁODY MATEMATYK wraz z opiekunami. Nasi zwycięzcy konkursu to:

Adam Skwarski - laureat

Aleksandra Żuchowska - wyróżnienie

Gabriela Oflenda - wyróżnienie,

Aleksandra Ogrodzińska - wyróżnienie,

Tomasz Humen - wyróżnienie.

Nauczycielki przygotowujące uczniów do konkursu: p.I. Chmielewska, p. A. Szerszyńska oraz p. S. Zakobielska otrzymały podziękowania za zaangażowanie i trud włożony w pracę z uczniami oraz  pracę w komisji konkursowej.

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy  wyjątkowej wiedzy. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach i olimpiadach matematycznych.