30 i 31 maja nasi uczniowie brali udział w dwóch największych szkolnych imprezach organizowanych przez Mazowiecki Związek Sportowy, czyli w XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
   30 maja chłopcy z klas VIII rywalizowali w Milanówku unihokeja. Mimo tego, że jeszcze w tym roku musieli rywalizować z uczniami z III klas  gimnazjalnych, zaprezentowali się bardzo dobrze,    ostatecznie zajmując V miejsce.

Skład: Kuciński Konrad, Krajewski Bartosz, Urbańczyk Dawid, Rutkowski Bartosz, Żurawski Krystian, Sobotka Maciej, Karallus Perka Nicolas, Karallus Perka Samuel, Gorlewski Szymon, Jaworski Paweł, Szybicki Mateusz, Rogowski Kacper.
   31 maja Grzegorzewska Kamila, Kuciński Konrad i Gorlewski Szymon wraz z opiekunem  Michałem Golianem pojechali do Warszawy na Mistrzostwa Mazowsza w lekkoatletyce. Ogromną niespodziankę sprawiła Kamila, która w pchnięciu kulą z wynikiem 9,55 wywalczyła brązowy medal. Chłopcy dzielnie walczyli na dystansie 300 metrów, lecz widać było u nich trudy wcześniejszych zawodów w unihokeja. Brawo dla wszystkich zawodników SP4 Mława.