W poniedziałek 3 czerwca uczniowie klasy 2b ze swoimi paniami: panią Barbarą Golian i panią Magdaleną Iwańską, wybrali się do kręgielni „Planeta”, by wspólnie świętować ten ważny dla wszystkich dzieci dzień.

Zanim dotarliśmy na miejsce zatrzymaliśmy się na chwilę przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego w parku, a później poszliśmy na lody.

W kręgielni było bardzo wesoło! Nieważne były umiejętności, ważna była zabawa i emocje, którym towarzyszyły liczne wybuchy śmiechu i okrzyki radości świadczące o dobrych i bardzo dobrych rzutach. Uczniowie gratulowali sobie wzajemnie świetnie wykonanych prób. Trzeba przyznać, że wszyscy doskonale sobie radzili, nawet ci, którzy grali w kręgle po raz pierwszy. Oczywiście wśród grupy byli zaprawieni w bojach , którzy radzili sobie jedną ręką. Cały turniej wygrała Julka, zdobywając puchar.

A skoro to było święto dzieci to oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnych tańców i pizzy. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. To był udany dzień.