W czwartek 28 marca w Ciechanowie na obiektach MOSiR odbył się finał rejonu w indywidualnych biegach przełajowych. Udział w tych zawodach mogli wziąć ci zawodnicy, którzy uzyskali awans w zawodach powiatowych. Takich osób nie zabrakło oczywiście i z naszej szkoły. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: najmłodsi na 600 metrów, klasy V-VI na 1000 metrów, a klasy VII - VIII na 1500 metrów.

Rywalizacja była bardzo duża, ale mimo to troje uczniów naszej placówki uzyskało awans do XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 5 kwietnia w miejscowości Kamion w powiecie Sochaczew. Igor Olszewski zajął 5 miejsce w kategorii klas VI, Kamila Grzegorzewska była 7 w kategorii klas VIII i Konrad Kucinski 10 także w kategorii klas VIII. Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom, którzy godnie rywalizowali i reprezentowali SP4 na tych zawodach.