W ramach programu "Polubić czytanie" biblioteka szkolna ogłosiła konkurs na najładniejszy dzienniczek lektur.  Na konkurs wpłynęły prace z klas I a i III a. Jury złożone z nauczycieli bibliotekarzy, członków aktywu bibliotecznego oraz nauczycieli pod przewodnictwem pani wicedyrektor Krystyny Weselak przyznało:

I miejsce   - Mikołaj Żwir  kl. I a

II miejsce - Aleksandra Ciesielska  kl. I a, Kacper Libera kl. I a

III miejsce - Jakub Kowalski kl. Ia , Jakub Mostek kl.I a

Wyróżnienia - Ksawery Bieniuk kl. IIIa, Zuzanna Wrotna kl.IIIa, Żaneta Brzezińska kl.III a

Autorzy najpiękniejszych prac zostali zaproszeni do biblioteki i nagrodzeni dyplomami oraz książkami.

Wszyscy uczniowie mogli zobaczyć w bibliotece wystawę prac pokonkursowych. Zapraszamy do udziału w II  etapie konkursu.