Dzień Babci i Dziadka to bez wątpienia szczególne święto nie tylko dla wnucząt, ale i dla ich wspaniałych Babć i Dziadków. Tego dnia w ZPO nr 2 na zaproszonych gości czekało wiele niespodzianek. Niezmiennie, pierwszym punktem programu było przedstawienie teatralne zorganizowane przez nauczycieli, rodziców, uczniów oraz przyjaciół szkoły, którzy z wielką radością mogli wystąpić przed tak znamienitą publicznością. Tegoroczne przedstawienie nosiło tytuł „Śpiąca Królewna”.

Kolejnym punktem uroczystości było przejście do sal przedszkolnych, gdzie odbyła się najważniejsza dla każdego wnuczka oraz każdej Babci i każdego Dziadka, część artystyczna przygotowana przez dzieci. Nikogo nie może dziwić, że były to jedne z najwspanialszych chwil spędzonych w miłej atmosferze. Nie raz tego dnia zakręciła się łezka w oku Babci lub Dziadka! Na zakończenie uroczystości wnuczęta obdarowały swoich ukochanych prezentami, zaprosiły do wspólnej zabawy oraz poczęstunku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a także rodzicom za pomoc w przygotowaniach. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli spotkać się w tak wspaniałym gronie!

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook'u - Galeria