Komunikacja społeczna w klasie 3c

Komunikacja społeczna towarzyszyła człowiekowi od pradawnych czasów. Na przestrzeni wieków zmieniały się jej sposoby i uwarunkowania. Amerykański socjolog Thomas Scheff twierdził, że główną siłą, która utrzymywała społeczeństwo jako całość, była właśnie komunikacyjna więź społeczna, dająca poszczególnym jednostkom realne poczucie bezpieczeństwa. O istocie i sposobach komunikowania się uczniowie klasy 3c mogli dowiedzieć się od pani Magdaleny Grzywacz Naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej i Medialnej, Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta Mława. Pani Grzywacz jest specjalistą ds. komunikacji społecznej oraz wieloletnim dziennikarzem – redaktorem. 15 czerwca 2021 r. pani rzecznik była gościem w naszej klasie. Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej i miłej atmosferze. Pani Magdalena Grzywacz opowiedziała nam nie tylko o swojej pracy, ale także o swoich zainteresowaniach i pasjach. Przeczytała kilka swoich wierszy dla dzieci, które zamieszczone są w pierwszym tomiku poezji „Rzeźbiona sercem” wydanym w przez Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Dziękujemy bardzo za to ciekawe spotkanie.

„Pani Magda Grzywacz odwiedziła naszą klasę w tym tygodniu. Dobrze, że mamy taką osobę na stanowisku Rzecznika Prasowego UMM w naszym mieście. To bardzo sympatyczna, miła Pani. Opowiedziała nam na czym polega jej praca i odpowiedziała nam na mnóstwo naszych pytań.”
Michasia Koniutis, 3c
„Moje odczucia po spotkaniu z rzeczniczką Magdaleną Grzywacz są bardzo pozytywne. Przedstawienie jej pracy bardzo mnie zaciekawiło i zainspirowało. Tworzenie gazet, postów na portalach oraz reprezentowanie Burmistrza Miasta Mława jest ciężką pracą, trzeba bardzo rzetelnie oraz drobiazgowo przygotować się do swojego zadana. Jestem bardzo mile zaskoczona oraz bardzo szczęśliwa, że mogłam poznać taką osobę.”
Zosia Żbikowska, 3c
Data dodania: 2021-06-19 20:31:11