11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

    W dniu 14 listopada 2018 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pasowania na przedszkolaka. Wzięły w niej udział dzieci z trzech grup: I „Biedronki”, II „Pszczółki”, III „Motylki”.
   To wyjątkowe wydarzenie w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły edukację przedszkolną. W tym szczególnym dniu nasi milusińscy zaprezentowali swoje umiejętności zdobyte w przedszkolu. Z uśmiechem na twarzach recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i tańczyli.

  Udowodnili także, że są sprawni ruchowo i gimnastyka w rytm muzyki nie jest im obca. Za swoje występy otrzymali od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa.

   Następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Z wypiekami na twarzach przyrzekali nie płakać, często się uśmiechać, sprzątać zabawki i być dobrymi koleżankami, kolegami. Po części artystycznej i złożeniu przyrzeczenia, pani dyrektor Joanna Wyszkowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.
Nasi wychowankowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Potem były wspólne zabawy i tańce. Ta uroczystość to dobra okazja do bliższego poznania się rodziców i personelu placówki, do tworzenia nowej społeczności przedszkolnej.
Ten dzień pełen niezapomnianych emocji i miłych wrażeń na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebook'u - Galeria

Joomla Template by Joomla51.com