Program Profilaktyczno - Wychowawczy ''Cukierki'' w klasie 3c

W klasie 3c zrealizowany został program profilaktyczno - wychowawczy "Cukierki". Zajęcia zorganizowane w ramach programu oparte były na aktywności i osobistym zaangażowaniu uczniów oraz bajce pt. "Cukierki", która przekazała uczestnikom, że nie wszystkim można zaufać, a wygląd osoby (nawet ten najbardziej sympatyczny) nie świadczy o jej zamiarach. Zajęcia dostarczyły uczniom informacji na temat środków uzależniających oraz zagrożeń z nimi związanych, a także jak być asertywnym wobec osób nieznajomych. Uczniowie pracowali m.in. metodą burzy mózgów, wykonywali portrety bohaterów bajki oraz wypisywali ich cechy, odgrywali scenki tematyczne.

Data dodania: 2021-06-19 20:18:44
Data edycji: 2021-06-19 20:28:35