''Dzień Dziecka - turniej sportowy''

Dzień Dziecka w MPS nr 2

Z okazji  Dnia Dziecka w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 2 na dzieci czekało wiele atrakcji. Pierwszą był turniej sportowy, który odbył się 31 maja 2021 na boisku szkolnym. Jego celem było nie tylko rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, ale także nauka współdziałania oraz zdrowej rywalizacji. W konkurencjach brały udział grupy starszaków, jak i młodsze przedszkolaki. Na początku wszystkie dzieci zrobiły rozgrzewkę, a następnie przystąpiły do wesołej rywalizacji. Na uczestników czekały rozmaite zadania i konkurencje, m. in. slalom między pachołkami, podawanie piłki górą, bieg z woreczkami na głowie, czy też przechodzenie przez hula hop i kozłowanie piłką. Największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z chustą animacyjną. Słychać było wesołe okrzyki. Nikt nie zapomniał o kibicowaniu swoim drużynom. Tego dnia wszystkie przedszkolaki były zwycięzcami. Dlatego po zakończeniu zawodów otrzymały medale lub dyplomy. Wspaniała zabawa i pozytywna atmosfera udzieliła się dzieciom także kolejnego dnia, gdy w przedszkolu czekał na nich smakowity poczęstunek oraz miłe upominki. Bez wątpienia przedszkolaki na długo zapamiętają tegoroczne obchody swojego święta.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=1690069374611407&set=a.2962063020745363

Data dodania: 2021-06-01 21:35:54
Data edycji: 2021-06-01 21:39:32