11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Spis treści

 

   Dzięki udziałowi szkoły w projekcie Bezpieczna + w październiku i listopadzie odbyły się w naszej placówce warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli – „Porozumienie bez przemocy” wg Marshalla Rosenberga .
Bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą człowieka. Oddziałujemy na swoje otoczenie aby usuwać zagrożenie czy eliminować lęk, niepokój i niepewność. W naszym szkolnym otoczeniu współistniejemy z uczniami ich rodzicami, innymi nauczycielami i aby żyło nam się łatwiej, w poczuciu bezpieczeństwa, w otoczeniu budującym prawdziwe, żywe, bliskie, pełne zrozumienia i akceptacji relacje w ramach programu Bezpieczna + pani Bernadeta Jabłońska certyfikowany instruktor metody komunikacji interpersonalnej przeprowadziła warsztaty z nauczycielami, uczniami i rodzicami „Porozumienie bez przemocy" wg Marshalla Rosenberga.

  Porozumienie bez przemocy jest zapomnianym językiem ludzkości - mową ludzi, którzy troszczą się o siebie wzajemnie i pragną żyć w harmonii. Wszyscy uczyliśmy się jak w życiu codziennym można rozwiązywać problemy, które wynikają z nieumiejętnego komunikowania się. Znamy już język żyrafy i mamy nadzieję, że jego stosowanie stanie się w naszej placówce powszechne.

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na nasz profil na Facebook'u.

Joomla Template by Joomla51.com