Rok szkolny 2015/2016

Julia Szczechowicz, jest uczennicą o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym poczuciu odpowiedzialności. Dała się poznać jako osoba bardzo kreatywna o szerokim spektrum zainteresowań. Działając w Samorządzie Uczniowskim i Aktywie Bibliotecznym skupiła wokół siebie szerokie grono osób chętnych do pracy i pomocy przy organizacji wielu akcji i imprez szkolnych.

Jej ambitny stosunek do nauki, systematyczność oraz udział w licznych konkursach począwszy od szczebla miejskiego po szczebel międzynarodowy w pełni zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zawsze mogliśmy polegać na Julii, wspaniale integrowała zespół Aktywu Bibliotecznego. Uczennica wśród swoich osiągnięć może się pochwalić III miejscem w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym SOWA, III miejscem w Wojewódzkim Konkursie literackim „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”, wyróżnieniami w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny” oraz wieloma innymi osiągnięciami.

W roku szkolnym 2015 – 2016 osiągnęła wysoką średnią ocen oraz wzorową ocenę zachowania.

Data dodania: 2021-03-18 09:55:36
Data edycji: 2021-10-12 21:04:49