11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,

projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,

przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta…”

~św. Jan Paweł II~

    W poniedziałek 2 września 2019 r. o godz. 900 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie.
Po dwumiesięcznej przerwie mury szkoły wypełniły się ponownie uczniami. Dyrektor szkoły Pani Joanna Wyszkowska bardzo serdecznie powitała zgromadzonych na uroczystości. Wszystkim uczniom życzyła, aby czas spędzony w szkole był efektywny, pracowity, ale przede wszystkim radosny, pełen uśmiechów, przyjaźni, optymizmu i wiary
w siebie. Szczególnie ciepło Pani dyrektor przywitała dzieci, które po raz pierwszy stanęły w progach naszej szkoły. Następnie przedstawiła i przywitała nowych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej placówce oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas.

na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

 

   Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej serdecznie zapraszają na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się 2 września 2019 r. o godzinie 9.00 w hali sportowej zespołu.

   W dniu 19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy pracowity rok szkolny. Uroczystość rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego, następnie Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska przywitała gości i całą społeczność szkolną oraz podsumowała mijający rok szkolny zaliczając go do udanych.

   Następnym punktem naszego uroczystego apelu było niezmiernie wzruszające pożegnanie pedagoga szkolnego Pani Izabeli Rudzińskiej. Pani Rudzińska swoje całe życie zawodowe poświęciła naszej szkole nieustannie okazując uczniom troskę, życzliwość i w niezwykły sposób prowadząc ich przez meandry dziecięcych „strachów”. Dziękujemy Pani Izabeli Rudzińskiej za wysiłek włożony w wychowanie wielu pokoleń uczniów „czwórki” , życzymy zdrowia i pomyślności w realizacji planów związanych z emeryturą.

  W dniu 17 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie z klas I-VIII. Przybyli zaproszeni goście z Komendy Powiatowej Policji w Mławie, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mławie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w ciekawy sposób przybliżyli tematykę związaną z bezpieczeństwem, zwłaszcza podczas wypoczynku wakacyjnego. Dziękujemy im za cenne wskazówki i porady, a wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych wakacji i udanego powrotu we wrześniu.

15.06.2019 r. na Pikniku Rodzinnym w Katolickiej Szkole Podstawowej odbyło się, długo wyczekiwane przez uczniów ZPO nr 2, rozstrzygnięcie konkursu „Porusz umysł”. Z dumą prezentujemy osiągnięcia:

5-latki – Tytuł „Mistrz”;

6-latki – Tytuł „Laureat”;

Klasa II – Tytuł „Arcymistrz”;

Klasa III – Tytuł „Laureat”;

            Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  14 czerwca 2019 klasy: IIb, IIIa, Va, VIb,VIc, VIIb wraz z nauczycielkami p. Moniką Brzozowską, p. Alicją Karwińską i p. Eweliną Ludwikowską wzięły udział w 4 edycji międzynarodowego święta edukacji w naturze "Dzień Pustej Klasy". Uczniowie mieli możliwość uczenia się języka polskiego i angielskiego na świeżym powietrzu...

  12 czerwca 2019 r. odbył się finał III edycji konkursu "Zawody Matematyczne" realizowany w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki” Projektowanie pracy ucznia uzdolnionego matematycznie”. W zawodach brało udział łącznie 441 uczniów z 11 szkół z pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, przasnyskiego, żuromińskiego i pułtuskiego.

Joomla Template by Joomla51.com