11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

     5 IV 2013 roku klasa IVa wzięła udział w projekcie „Wizualizacja muzyki Lutosławskiego". Zajęcia prowadzone były przez p. Małgorzatę Bruks z Fundacji Dom Kultury.

Składały się z teoretycznego wprowadzenia w życie i twórczość Witolda Lutosławskiego zrealizowanego przy pomocy prezentacji multimedialnej.

 

   W sercach wnucząt, Babcie i Dziadkowie, zajmują szczególne miejsce nie tylko w dniu swojego święta. Dlatego też, uczniowie klas pierwszych, 18 marca, zaprosili Babcie i Dziadków na Dzień Familijny. W uroczystości wzięli udział także rodzice. Wizyta w szkole inspirowała do wspomnień. Dziadkowie i Babcie mieli niecodzienną okazję obejrzenia kochanych wnucząt nie tylko w roli uczniów, ale także aktorów i piosenkarzy.

W DNIU 16 KWIETNIA (WTOREK) ODBĘDĄ SIĘ ZEBRANIA Z RODZICAMI.

O GODZINIE 17.00 RODZICÓW UCZNIÓW KLAS VI ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE W SALI GIMNASTYCZNEJ NA PIĘTRZE, PO KTÓRYM ROZPOCZNĄ SIĘ ZEBRANIA Z WYCHOWAWCAMI. W KLASACH I – V ZEBRANIA Z WYCHOWAWCAMI ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZINIE 17.00

   Za szóstoklasistami pierwszy wielki sprawdzian w ich życiu.

4 kwietnia 52 uczniów naszej Szkoły przystąpiło do testu na zakończenie edukacji w szkole podstawowej. Sprawdzian trwał 60 minut, a dla uczniów z dysfunkcjami był przedłużony o 30 minut.

   W dniu 19 marca 2013r. uczniowie - przedstawiciele 11 szkół podstawowych powiatu mławskiego spotkali się w Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie. Okazją był I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament. Konkurs miał formę testu, jego celem było sprawdzenie wiedzy uczniów z zakresu języka angielskiego.

  W ZPO nr 2, jak co roku, odbył się konkurs plastyczny „Pisanka, ach pisanka", który miał na celu kultywowanie tradycji wielkanocnej oraz wdrażanie dzieci do wolontariatu. Piękne prace dzieci, a jest ich aż 55 zostaną wystawione na aukcję. Dochód z niej podobnie jak w roku ubiegłym, przekażemy na pomoc dla Gabrysia, którego staramy się wspierać nie tylko poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek.

  Pierwszy dzień wiosny tradycyjnie wiąże się z radością i kolorem. Witanie wiosny w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 rozpoczęliśmy 11 marca podczas Koncertu Talentów. Mimo pięknego zaproszenia wiosna pozostała w ukryciu. 21 marca nie zważając na zimową aurę postanowiliśmy przywitać wiosnę. Samorząd Uczniowski ogłosił ten dzień Dniem Przebierańca. Po korytarzach snuły się dziwne postaci. Kolega nie poznawał kolegi, koleżanka koleżanki.

Joomla Template by Joomla51.com