11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

    W dniu 14 czerwca 2013r. przedstawiciele szkolnego koła ekologicznego wraz z opiekunem panią Larysą Sieńską uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu V Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego: „Dobre rady na elektroodpady" pod patronem Głównego Inspektora Ochrony Środowiska. Konkurs był działaniem edukacyjnym propagującym zasady postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym, wskazującym sposoby prowadzenia selektywnego zbierania elektrośmieci, a także na temat ograniczenia wpływu substancji szkodliwych, stosowanych w sprzęcie, na środowisko i zdrowie ludzi.

     Karolina Napierska, uczennica klasy VI b naszej szkoły zdobyła wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży . Tegoroczny konkurs odbywał się pod hasłem ,,Twoja wiedza i czujka czadu w domu , tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu '' . Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie .

Serdecznie gratulujemy sukcesu !!!

  W dniach od 3 do 7 czerwca bieżącego roku w bibliotece szkolnej miały miejsce działania propagujące i wyjaśniające jak ważne dla rozwoju dziecka jest codzienne głośne czytanie. Zaproszeni goście: pani Lidia Piskorska – bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie; panie: Bogumiła Tańska i Bogumiła Pawłowska – nauczycielki bibliotekarki z Biblioteki Pedagogicznej w Mławie; harcerki: Olga Tyszewska i Magdalena Szelkowska; „złota" absolwentka naszej szkoły – Rut Tokarska oraz uczennice z aktywu bibliotecznego: Karolina Napierska, Alicja Szerszyńska, Małgorzata Dzięgielewska i Aleksandra Dębska czytając specjalnie przygotowane utwory Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej i Grzegorza Kasdepke starały się uświadomić dzieciom jak wielką przyjemnością jest wspólne czytanie.

  12 czerwca 2013 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie rozstrzygnięto powiatowy konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczna Szkoła".

Miło nam poinformować, iż nasza placówka zgłosiła do konkursu aż 20 prac uczniów z klas IV - VI. Spośród nich nagrodzono siedem:

I miejsce - Monika Majran z kl. VI c

II miejsce – Sandra Zaborowska z kl. V a

III miejsce – Wiktoria Wojtyra z kl. VI a

  „Pokaż mi mamo, pokaż mi tato jak się bawiłeś gdy było lato" pod takim hasłem odbył się Piknik Rodzinny w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. W dniu 8 czerwca 2013 r. do „Czwórki" licznie przybyli nauczyciele, rodzice z dziećmi, babcie i dziadkowie z wnukami, władze miasta: pani Janina Budzichowska - Burmistrz Miasta Mława, radni miejscy, przewodniczący zarządu osiedla, byli pracownicy placówki oraz ci mieszkańcy dzielnicy, którzy pragnęli miło spędzić sobotnie popołudnie. Piękne słońce i wspaniała atmosfera towarzyszyły wszystkim uczestnikom rodzinnej zabawy.

  Dnia 23 maja 2013 r. w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie przeprowadzono XIV powiatowy konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii". Organizatorami konkursu były pani Dorota Kowalewska, Bożena Jabłonowska, Sylwia Bancerz i Maria Lipińska. Do II etapu zakwalifikowało się 149 uczniów z powiatu mławskiego (kl II - 55, kl. III – 94).

   Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 6 czerwca 2013 r. Po części  artystycznej „Bank słówek" uczącej dzieci jak radzić sobie z trudną sztuką ortografii, wręczono nagrody i dyplomy.

Edycja „Szlakiem Polskich Parków Narodowych"

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie

Finał 4 czerwca 2013 r.- Szkółka Leśna w Krajewie

  Konkurs przebiegł w dwóch etapach; pierwszy odbył się w macierzystej szkole, drugi w placówce organizatorów. Skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Obejmował trzy kategorie wiekowe: kl. I-III, kl. IV-VI i gimnazja.

W programie

 • występy artystyczne dzieci
 • koncert życzeń
 • mecz piłki nożnej tatusiów
 • mecz piłki siatkowej mam
 • przeciąganie liny
 • malowanie twarzy
 • wesołe miasteczko
 • pokaz mody lata 70/80
 • kiełbaski z grilla
 • karaoke
 • konkurs na najsmaczniejsze ciasto
 • Tańce przy muzyce z lat 70/80

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Joomla Template by Joomla51.com