11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

na rok szkolny 2020/2021

do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie

Korzystanie z komputera i Internetu doskonale wspomaga naukę i może być świetną formą rozrywki. Należy pamiętać aby korzystać z sieci rozważnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Całość

  2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Według Światowej Organizacji Zdrowia(WHO) autyzm występuje u 1 na 100 dzieci, co oznacza, że w naszym kraju żyje 400 tysięcy osób z autyzmem.
A TY? ZNASZ TAKĄ OSOBĘ?
Nie oceniaj, nie odsuwaj się, nie wykluczaj, dowiedz się więcej!!!!
 
 

Drodzy Rodzice i Uczniowie!!!
W tym trudnym dla nas wszystkich okresie będę dla Was dostępna za pośrednictwem Librusa oraz Messengera w godzinach:
Poniedzialek - 12.00-16.00,
Wtorek - Piątek - 8.30 - 13.00.
Drodzy Uczniowie - zachęcam Was do pisania o swoich trudnościach - każdy z nas w obecnej sytuacji się z nimi spotyka. Wiecie doskonale, że z niecierpliwością czekam również na informację o Waszych sukcesach.

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W okresie trwania nauki zdalnej jestem dla Was dostępna poprzez wiadomości w dzienniku Librus oraz aplikację Messenger od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. Zapraszam do kontaktu w sprawach dla Was ważnych, w których potrzebujecie się skonsultować lub podzielić emocjami.

Uczniowie

Dbajcie o swoje kontakty z rówieśnikami – komunikujcie się z kolegami i koleżankami poprzez komunikatory internetowe, telefon. Pamiętajcie o zachowaniu kultury języka. Odzywajcie się również do mnie, dajcie znać co u Was się dzieje.

Dobre nawyki są proste i przyjemne.

W jaki sposób chronić siebie i innych przed zarazkami? Jak zachowywać się podczas kichania i jak długo myć ręce? Zachęcamy Państwa do pokazania uczniom klipu „Zdrowo żyj, ręce myj”, w którym znajdują się praktyczne porady dotyczące prozdrowotnych zachowań.

Tekst rapowej piosenki jest łatwy do zapamiętania, dzięki czemu pozwoli ona dzieciom na przyjemne przyswojenie wszystkich zasad! Zachęcamy Państwa do pokazania klipu Cartoon Network uczniom i ich rodzicom!

Tekst piosenki znajduje się na portalu Edunews.pl ( https://www.edunews.pl/narzedzia-i-projekty/projekty-edukacyjne/4986-zdrowo-zyj-rece-myj?acm=11978_654  ).

Joomla Template by Joomla51.com