1szkola 2przedszkolepan bieg choinka las1 piernik piosenka1 taniec2 urodziny warsztaty
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  23 kwietnia obchodzony jest jako Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, dlatego w piątek 26 kwietnia odbyła się uroczystość w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. B. Prusa w Mławie na której zgromadzili się sympatycy czytania . Ten dzień stał się okazją do wyróżnienia i nagrodzenia najaktywniejszych czytelników .
W Filii nr 1 najaktywniejszą najmłodszą czytelniczką 2018 roku została Natalia Snarska  uczennica Szkoły Podstawowej nr 4. Gratulujemy Natalko !

 Zespół  Ośrodków Wsparcia w Mławie

ul.Słowackiego 18, 06-500 Mława

Tel./fax. 23 654 52 29

telefon zaufania 23 654 33 66

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.30 – 22.00

  26 marca br. w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Literackiego Konkursu dla klas VIII "Kochaj świat, kochaj życie". Uczniowie pisząc prace literackie wykazali się znajomością literatury polskiej i obcej, dojrzałością sądów oraz oryginalnością ujęcia poszczególnych tematów.
Uczniowie klasy VIII b, których nauczycielem języka polskiego jest p.Izabela Malesa zdobyli dwie pierwsze nagrody:
I miejsce Kinga Kamińska kl.VIII b
II miejsce Szymon Gorlewski kl. VIII b

   W piątek, 29 marca w Szkole Podstawowej nr 6 odbyła się uroczystość podsumowania Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literackiego “Ponad Barierami”. Naszą placówkę godnie reprezentowały trzy uczennice Lena Dobrzyńska i Aleksandra Siemianowska z grupy “O” oraz Alicja Siemianowska z IV klasy. 

Dnia 28 marca 2019 roku w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie został  podsumowany Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Ja, moja rodzina, moje miasto”, w którym brali udział uczniowie i przedszkolaki z mławskich szkół  i przedszkoli.

   Celem konkursu było promowanie najbliższego środowiska i naszego miasta. Uczestnicy zaprezentowali swoje prace, które można było podziwiać na wystawie. Prace były bardzo pomysłowe, wykonywane różnymi technikami. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie i zostali zaproszenie jako laureaci po odbiór nagród.

   W czwartek 28 marca w Ciechanowie na obiektach MOSiR odbył się finał rejonu w indywidualnych biegach przełajowych. Udział w tych zawodach mogli wziąć ci zawodnicy, którzy uzyskali awans w zawodach powiatowych. Takich osób nie zabrakło oczywiście i z naszej szkoły. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: najmłodsi na 600 metrów, klasy V-VI na 1000 metrów, a klasy VII - VIII na 1500 metrów.

   Pierwszy dzień wiosny uczniowie naszej szkoły obchodzili w atmosferze radosnej zabawy. Tego dnia każdy chętny do udziału w zabawie przebrał się w śmieszny strój lub piżamę, korytarze szkoły wypełniły się kolorowymi postaciami zwierząt i bajkowych postaci. Tradycją jest odbywający się tego dnia szkolny koncert talentów organizowany przez Samorząd Uczniowski. 

Joomla Template by Joomla51.com