11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  25 września w Płocku odbyły się XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Na tą najważniejszą imprezę sportową na Mazowszu awansowali i nasi chłopcy. Tam zaprezentowali się na miarę swoich umiejętności, ostatecznie zajmując IX miejsce na XII ekip. Można powiedzieć, że to dopiero IX miejsce, ale to jest IX lokata w całym województwie mazowieckim, także duże brawa dla chłopców za zangażowanie i walkę. Skład zespołu: Zmudczyński Radosław, Czymerski Paweł,Tomkielski Jakub, Zakrzewski Łukasz, Włodarski Radosław i Jędrzejak Jacek.

  8.10.2012r. na obiektach mławskiego MOSiRu odbyły się mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. Na tej imprezie nie zabrakło i naszych reprezentantów, którzy zaprezentowali się znakomicie, zdobywając 4 medale, w tym 3 złote ( Małgorzata Krajewska, Dominik Benecki, Amanda Wolak ) i 1 srebrny ( Katarzyna Jędrzejak ). W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła wśród dziewcząt zajęła I miejsce, a wśród chłopców II.

   W dniu 10 października 48 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce do Warszawy. Wyjazd zorganizowała nam fundacja "Omnibus".

Zwiedzaliśmy Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście. Byliśmy też w Centrum Nauki "Kopernik", gdzie przez trzy godziny bawiliśmy się wyśmienicie mogąc uczestniczyć w eksperymentach na przeróżnych urządzeniach. Obserwowaliśmy pracę nieznanych nam do tej pory maszyn, lataliśmy na "latającym" dywanie, poznaliśmy pismo obrazkowe starożytnych mieszkańców Ziemi, wiemy jak czuje się człowiek podczas trzęsienia Ziemi.

W dniu 14 września, jak co roku, uczniowie naszej placówki brali udział w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Prace porządkowe odbyły sie na terenie wokół szkoły, cmentarza, ul. Krajewo oraz szkółki leśnej. Sprzątaniu na swieżym powietrzu sprzyjała przychylna aura, dzięki której uczniowie spędzili ten czas w miłych nastrojach oraz aktywni fizycznie.

  Nasza Szkoła została zakwalifikowana do udziału w projekcie "Dziecięca Akademia Przyszłości - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych". Napisany przez nas wniosek został pozytywnie oceniony przez Komisję.

   W dniu 12 pażdziernika 2012 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego zostały wręczone Nagrody Dyrektora następującym nauczycielom:

Pani Małgorzacie Krupie

Pani Agnieszce Szerszyńskiej

Pani Grażynie Tokarskiej

Pani Halinie Pszczółkowskiej

Pani Krystynie Weselak

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego i konkursu literackiego pod hasłem

„Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej "

                                                                                             regulamin

   

W dniu 27 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. W zabawie uczestniczyły klasy I-III, których odwiedzili harcerze dostarczając im rozrywek. O godzinie 17 swoją zabawę rozpoczęli uczniowie klas IV-VI. Uczniowie bawili się w najlepsze do godziny 19-tej, w świetnym humorze, co widać na załączonych zdjęciach...

 

 

Joomla Template by Joomla51.com